מצאו טיפול נטורופתי

טיפול נטורופתי מתמקד בתרופות טבעיות לשמירה על בריאות תקינה ומניעת מחלות. עקרונות הנטורופתיה כוללים את האמונה שלגוף יש יכולת מולדת לרפא את עצמו, ושתרופות טבעיות עדיפות על תרופות סינתטיות.

נטורופתיה-כל-מה-שרציתם-לדעת-בריאות-בקליק

איך מוצאים טיפול

מחפשים

בעזרת מנוע החיפוש של האתר ניתן למצוא בקלות טיפול קרוב אליכם. מחפשים לפי עיר או אזור ובוחרים, פשוט וקל.

בוחרים

לאחר החיפוש יפתחו לכם שלל תוצאות של מטפלים ומטפלות באזורכם. ניתן להיכנס ולהתרשם מכל פרופיל ולמצוא את המתאים או המתאימה עבורכם.

מתקשרים

לאחר שהתרשמתם ומצאתם את המתאים או המתאימה לכם ביותר, ניתן ליצור קשר טלפוני או אפילו דרך הווטסאפ ישירות עם המטפלים ללא דמי תיווך או גוף שלישי מקשר.

אזורים פופולאריים

סירות במרינה בהרצליה

שרון

רצועת החוף של תל אביב מאזור יפו

מרכז

מדבר עם שמים בצבע כחול

דרום

כל מה שרציתם לשאול

מטרת הטיפול הנטורופתי היא לשחזר את היכולת המולדת של הגוף שלכם לרפא את עצמו. נטורופתים משתמשים במגוון טיפולים טבעיים כדי לעודד את הגוף לאזן את עצמו מחדש ולהחזיר את הבריאות. מטרת הטיפול הנטורופתי היא להפחית את התסמינים, לקדם בריאות ורווחה כללית ולמנוע מחלות נוספות. הטיפול מיועד להתאים לצרכים ולנסיבות הספציפיים של כל אדם. נטורופתים נוקטים בגישה הוליסטית לרפואה ומשתמשים בכל היבטי חייו של המטופל כדי לזהות את הגורם למחלתו ולתכנן תוכנית טיפול המתייחסת לכל הגורמים שעשויים לתרום לבעיה.

ההנחה היא שכאשר אדם לא בריא מטופל בתרופות, סביר שהוא ירגיש טוב יותר, אך גם יהיה לו סיכוי גבוה יותר לחלות שוב ושוב. מצד שני, כאשר אדם לא בריא מטופל בטיפול טבעי, הוא נוטה להרגיש טוב יותר והתסמינים יחלפו, אך יהיה לו גם סיכוי נמוך יותר לחלות שוב. ישנן מספר סיבות מדוע תרופות טבעיות פועלות טוב יותר מתרופות קונבנציונליות:

  1. לתרופות טבעיות לרוב יש פחות תופעות לווי מאשר לתרופות הרגילות
  2. מחלות נגרמות לרוב משילוב של מספר גורמים, אך תרופות נועדו בדרך כלל להילחם בגורם אחד ספציפי.

נטורופתים מטפלים באנשים מכל הגילאים הסובלים מבעיות שונות, לרבות הפרעות עיכול, כאבי פרקים ודלקות, בעיות עור, מתח וחרדה, נדודי שינה והפרעות שינה, בעיות פוריות ועוד. נטורופתים משתמשים בהמלצות תזונה ואורח חיים, תרופות צמחיות, הומאופתיה וטיפולים טבעיים אחרים לטיפול.

  • המלצות תזונה ואורח חיים – אלו הן חלק מהותי בטיפול הנטורופתי. נטורופתים ימליצו על שינויים תזונתיים ואורח חיים שיתמכו בבריאותכם, יפחיתו את הסיכון למחלות עתידיות ויגבירו את הרווחה הכללית שלכם.
  • תרופות צמחיות – נטורופתים משתמשים בצמחי מרפא לבעיות בריאות שונות. התרופות הצמחיות עשויות מחלקים של צמחים שאינם אכילים (כגון הקליפה, העלים או השורשים).
  • הומאופתיה – הומאופתיה היא טיפול טבעי המשתמש בחומרים מדוללים מאוד כדי לעורר את תגובת הריפוי של הגוף עצמו.
  • טיפולים טבעיים אחרים – טיפולים אחרים כוללים דיקור, רייקי ועוד.

בשורה התחתונה, נטורופתיה היא גישה הוליסטית לבריאות ולרווחה. היא מתמקדת בטיפול באדם השלם ולא רק בסימפטומים הספציפיים שלו. נטורופתים מאמינים שלגוף יש את היכולת לרפא את עצמו ומקדמים זאת על ידי הסרת כל גורם שלילי שעלול להיות נוכח. הם מעודדים מטופלים להתמקד במזון מלא, להימנע מסוכר מזוקק, אלכוהול וחומרים אחרים שעלולים לגרום נזק. נטורופתיה מתאימה לטיפול במגוון מצבים רפואיים, כגון: הפרעות עיכול, כאבי פרקים ודלקות, בעיות עור, מתח וחרדה, נדודי שינה והפרעות שינה, בעיות פוריות ועוד.

עדיין יש לכם שאלה? מוזמנים ליצור קשר עם אחד המטפלים באתר מצאו טיפול נטורופתי

כתבות בנושא נטורופתיה

נטורופתיה-כל-מה-שרציתם-לדעת-בריאות-בקליק

נטורופתיה

נטורופתיה היא שיטת ריפוי עתיקה, בת מאות שנים, אשר מנסה להיעזר בתרופות וחומרים טבעיים כדי לסייע לגוף לרפא את עצמו. שיטה זו כוללת סוגי טיפולים

להמשך קריאה »

מצאו טיפול נטורופתי על פי אזור

אזור שפלה ומישור החוף הדרומי

השפלה

אזור דרום

אילת והערבה