מצאו טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח הוא טיפול ברפואה משלימה המשתמש בחום ויניקה כדי להגביר את זרימת הדם, לשפר את הניקוז הלימפתי, להפחית כאב ולשפר את הבריאות הכללית.

טיפול בכוסות רוח - בריאות בקליק 1

איך מוצאים טיפול

מחפשים

בעזרת מנוע החיפוש של האתר ניתן למצוא בקלות טיפול קרוב אליכם. מחפשים לפי עיר או אזור ובוחרים, פשוט וקל.

בוחרים

לאחר החיפוש יפתחו לכם שלל תוצאות של מטפלים ומטפלות באזורכם. ניתן להיכנס ולהתרשם מכל פרופיל ולמצוא את המתאים או המתאימה עבורכם.

מתקשרים

לאחר שהתרשמתם ומצאתם את המתאים או המתאימה לכם ביותר, ניתן ליצור קשר טלפוני או אפילו דרך הווטסאפ ישירות עם המטפלים ללא דמי תיווך או גוף שלישי מקשר.

אזורים פופולאריים

גן הבאיים בחיפה

צפון

רצועת החוף של תל אביב מאזור יפו

מרכז

תמונה של הכותל המערבי

ירושלים

כל מה שרציתם לשאול

סוג טיפול נוסף ברפואה משלימה המשתמש בחום ויניקה כדי ליצור ואקום מתחת לעור על מנת להגביר את זרימת הדם, לשפר את הניקוז הלימפתי, להפחית את הכאב ולשפר את הבריאות הכללית. שימוש בכוסות רוח נעשה כבר אלפי שנים כטיפול חלופי לשיכוך כאבים והפחתת דלקות.

במהלך הטיפול, המטפל מניח כוסות חמות על העור של המטופל עם סוג של מכשיר יניקה שמחובר אליהן. כאשר הכוסות מחוממות על ידי חום הגוף של המטופל, נוצר ואקום מתחת לעור שלו, ונשאבים נוזלים מתוך העור. ניתן להתאים את מידת היניקה על ידי התאמת גודל הכוס, או על ידי הוספת כוסות נוספות להגברת הלחץ.

מכיוון שחום מאיץ את זרימת הדם, הטיפול יכול להועיל לטיפול בכאב ודלקת. טיפול זה יכול גם לספק הקלה במתח בשרירים ולשפר את הניידות לאנשים עם מוגבלות בתנועה. מכיוון שהוא משתמש בשאיבה, כוסות רוח יכולות גם לסייע בטיפול בצלקות אקנה על ידי הסרת תאים מתים מפני השטח של העור.

הטיפול נחשב לבטוח מאוד כאשר הוא מבוצע על ידי מטפלים מנוסים ומוסמכים, המקפידים על הנחיות ושיטות עבודה מוכרות. כדאי לדעת שאם יש פצעים פתוחים או אזורים רגישים בגופך, עדיף לפנות לייעוץ רפואי טרם הטיפול.

מכיוון שהטיפול כרוך ביישום שאיבה על העור, הוא יכול לפעמים להרגיש לא בנוח. ניתן לבקש מהמטפל להתאים את הטכניקה שלו כדי להפחית את התחושה. בנוסף, הטיפול יכול לגרום לאדמומיות זמנית בעור או חבורות.

עדיין יש לכם שאלה? מוזמנים ליצור קשר עם אחד המטפלים באתר מצאו טיפול בכוסות רוח

כתבות בנושא כוסות רוח

טיפול_כוסות_רוח_מאמר_בריאות_בקליק

כוסות רוח

טיפול בכוסות רוח היא אחת משיטות הטיפול העתיקות ביותר (יש עדויות שהשתמשו בה כבר במצרים העתיקה) ואחת השנויות ביותר במחלוקת. על אף שמדע הרפואה בימינו

להמשך קריאה »