מצאו טיפול במיינדפולנס

בעולם המהיר של היום, מתח וחרדה הפכו לגורמים נפוצים המשפיעים על בריאותנו הנפשית והפיזית. מיינדפולנס היא טכניקה שיכולה לעזור לנו להתמודד עם בעיות אלו ולשפר את הרווחה הכללית שלנו.

אישה עומדת במרכז התמונה פורסת ידיים לרווחה כשהיא עומד באמצע יער ירוק ומחייכת

איך מוצאים טיפול

מחפשים

בעזרת מנוע החיפוש של האתר ניתן למצוא בקלות טיפול קרוב אליכם. מחפשים לפי עיר או אזור ובוחרים, פשוט וקל.

בוחרים

לאחר החיפוש יפתחו לכם שלל תוצאות של מטפלים ומטפלות באזורכם. ניתן להיכנס ולהתרשם מכל פרופיל ולמצוא את המתאים או המתאימה עבורכם.

מתקשרים

לאחר שהתרשמתם ומצאתם את המתאים או המתאימה לכם ביותר, ניתן ליצור קשר טלפוני או אפילו דרך הווטסאפ ישירות עם המטפלים ללא דמי תיווך או גוף שלישי מקשר.

אזורים פופולאריים

גן הבאיים בחיפה

צפון

רצועת החוף של תל אביב מאזור יפו

מרכז

תמונה של חוף הים באזור חדרה

חדרה, זיכרון והעמקים

כל מה שרציתם לשאול

מיינדפולנס הוא תרגול של נוכחות ומעורבות מלאה ברגע, ללא שיפוט או הסחת דעת. זה כרוך בתשומת לב למחשבות, לרגשות ולסביבה שלך בסקרנות ובפתיחות.

מיינדפולנס קשור לעתים קרובות למדיטציה, אך ניתן לתרגל אותו גם באמצעות פעילויות יומיומיות, כגון: אכילה, הליכה או אפילו צחצוח שיניים. המטרה של מיינדפולנס היא לטפח מודעות וקבלה של הרגע הנוכחי, במקום להתעכב על העבר או לדאוג לגבי העתיד.

מחקרים הראו שלתרגול מיינדפולנס יכולים להיות מגוון יתרונות לבריאותנו הנפשית והפיזית. הנה כמה מהדרכים שבהן מיינדפולנס יכול לשפר את חיינו:

1. מפחית מתח וחרדה

מיינדפולנס יכול לעזור לנו לנהל מתח וחרדה על ידי הפחתת הפעילות בחלק במוח שלנו שאחראי לתגובת הילחם או ברח. על ידי למידה להתבונן במחשבות וברגשות שלנו ללא שיפוט, נוכל לפתח גישה מאוזנת ורגועה יותר לאתגרי החיים.

2. משפר מיקוד וריכוז

מיינדפולנס יכול לשפר את יכולתנו להתרכז ולהישאר ממוקדים במשימה שלפנינו. על ידי אימון תשומת הלב שלנו להישאר ברגע הנוכחי, נוכל להפחית את הסחות הדעת ולשפר את הפרודוקטיביות שלנו.

3. מגביר חוסן

מיינדפולנס יכול לעזור לנו לבנות חוסן על ידי שיפור היכולת שלנו להתמודד עם רגשות ומצבים קשים. באמצעות למידה והתמקדות במחשבות וברגשות שלנו, אנו יכולים לפתח תחושה גדולה יותר של חוזק פנימי וחוסן.

4. משפר מערכות יחסים

מיינדפולנס יכול לשפר את כישורי התקשורת והאמפתיה שלנו, מה שיכול לשפר את מערכות היחסים שלנו עם אחרים. על ידי נוכחות קשובה יותר באינטראקציות שלנו, אנו יכולים לפתח קשרים והבנה עמוקים יותר עם הסובבים אותנו.

אם אתם מעוניינים להתחיל לתרגל, ישנם משאבים רבים זמינים שיעזרו לכם להתחיל. אתם יכולים להשתתף בתוכנית להפחתת מתח מבוססת מיינדפולנס (MBSR), לקחת קורס מקוון או פשוט להתחיל בתרגול תרגילי מיינדפולנס בעצמכם.

הנה כמה תרגילי פשוטים שתוכלו לנסות:

  • נשימה מודעת: התמקדו בנשימה שלכם כשהיא נכנסת ויוצאת מהגוף שלכם, מבלי לנסות לשלוט בה.
  • סריקת גוף: סרוקו באיטיות את הגוף מכף רגל ועד ראש. שימו לב לתחושות או רגשות כלשהם שעולים בכם.
  • אכילה מודעת: שימו לב לטעם, למרקם ולארומה של האוכל שלכם בזמן שאתם אוכלים.


מיינדפולנס הוא כלי רב עוצמה לשיפור הבריאות הנפשית והפיזית שלנו. על ידי למידה להיות נוכחים ומודעים יותר בחיי היומיום שלנו, אנו יכולים להפחית מתח וחרדה, לשפר את המיקוד והריכוז שלנו, לבנות חוסן ולשפר את מערכות היחסים שלנו עם אחרים. אז למה לא לנסות?

עדיין יש לכם שאלה? מוזמנים ליצור קשר עם אחד המטפלים באתר מצאו טיפול במיינדפולנס

כתבות בנושא מיינדפולנס

אנחנו מתנצלים, אין כרגע כתבות בנושא זה