מצאו טיפול שיאצו

טיפול שיאצו מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית המסורתית, והוא כולל את הרעיון שיש בגופנו ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים. במהלך הטיפול משתמשים במגוון רחב של טכניקות שיכולות לשפר את הבריאות מזוויות שונות

שיאצו בריאות בקליק

איך מוצאים טיפול

מחפשים

בעזרת מנוע החיפוש של האתר ניתן למצוא בקלות טיפול קרוב אליכם. מחפשים לפי עיר או אזור ובוחרים, פשוט וקל.

בוחרים

לאחר החיפוש יפתחו לכם שלל תוצאות של מטפלים ומטפלות באזורכם. ניתן להיכנס ולהתרשם מכל פרופיל ולמצוא את המתאים או המתאימה עבורכם.

מתקשרים

לאחר שהתרשמתם ומצאתם את המתאים או המתאימה לכם ביותר, ניתן ליצור קשר טלפוני או אפילו דרך הווטסאפ ישירות עם המטפלים ללא דמי תיווך או גוף שלישי מקשר.

אזורים פופולאריים

תמונה של חוף הים באזור חדרה

אזור חדרה, זיכרון והעמקים

סירות במרינה בהרצליה

השרון

רצועת החוף של תל אביב מאזור יפו

מרכז

כל מה שרציתם לשאול

שיאצו הוא שיטת עיסוי יפנית הכוללת שימוש באגודלים, כפות ידיים ואצבעות להפעלת לחץ על נקודות מסוימות בגוף, במטרה לשפר את הבריאות ולרפא מחלות מסוימות. שיאצו, שתורגל במשך מאות שנים ביפן, זמין כעת במערב כסוג של טיפול בעיסוי.

מאמינים ששיאצו משפר את הבריאות על ידי ביטול חסימת זרימת האנרגיה או הצ’י (מבוטא “צ’י”) דרך המרידיאנים של הגוף, שנאמר כי הם נתיבים דרכם זורם הצ’י. מאמינים שלחץ המופעל על נקודות מסוימות בגוף במהלך הטיפול יכולות לבטל את חסימת הצ’י ולשפר את הבריאות.

שיאצו משמש לעתים קרובות לטיפול במתח, חרדה, נדודי שינה ומצבים אחרים שלדעתם נגרמים או מוחמרים על ידי צ’י חסום. זה גם משמש לעתים קרובות כדי לקדם הרפיה ולהפחית מתח.

עדיין יש לכם שאלה? מוזמנים ליצור קשר עם אחד המטפלים באתר מצאו טיפול שיאצו

כתבות בנושא שיאצו

בלוג_פוסט_שיאצו

שיאצו

לא, אנחנו לא מדברים על שִׁי צוּ – גזע כלבים ממוצא סיני, אלא על שיאצו – עיסוי ממוצא יפני שמבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. אז

להמשך קריאה »