רפלקסולוג בכיר, מטפל בדיקור סיני, דיקור קרקפת (Ynsa) ועיסוי רפואי. שימש בסגל ההוראה של מכללת רידמן במגמת רפלקסולוגיה.
סטטוס חשבון משתמש הוא אושר

משתמש זה לא הוסיף כל מידע עדיין לפרופיל

הגעה עד הבית קליניקה ביתית
  פרופיל מאומת
כל המטפלים אשר מסומנים בוי כחול אומתו על ידי צוות האתר בריאות בקליק כדי להבטיח לכם שיש להם את ההכשרה והכישורים המתאימים לטפל.
ירושלים
טשרניחובסקי 62 ב
-אזור ירושלים
כן, בחינם
לא
כן
כוסות רוח עיסוי רפואי רפלקסולוגיה

שמי עמוס בן שאול, אני רפלקסולוג בכיר ומטפל בדיקור סיני. למדתי רפלקסולוגיה במכללת רידמן ודיקור סיני בבית הספר הירושלמי לרפואה סינית. בנוסף מטפל בדיקור קרקפת (YNSA) ועיסוי פאשיה רפואי.

אני מטפל בקליניקה שלי ברח' טשרניחובסקי 62 ב' בירושלים וכן עורך ביקורי בית לפי הצורך.

שימשתי ​במשך מספר שנים, כעוזר הוראה בקורסי רפלקסולוגיה, במכללת רידמן בירושלים. התמחיתי בטיפול בחולי סרטן ובני משפחותיהם במשך 6 שנים, במסגרת פעילות התנדבותית במרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן.

רפלקסולוגיה - רפלקסולוג בכיר מטעם מכללת רידמן.

דיקור סיני - אקופונקטורה ומוקסיבציה, בוגר קורס דיקור של בית הספר הירושלמי לרפואה סינית.

דיקור קרקפת (YNSA) - YAMAMOTO NEW SCALP ACUPUNCTURE

עיסוי רפואי - הכשרה בשיטת טרייגר ורולפינג' אצל אבי בחט

ג'ין שין דו (אקופורסורה) - מכללת רידמן

רפלקסולוגיה - מתייחסת לגוף כאל מכלול שלם, ומאמינה כי המערכות הפיזיולוגיות והנפשיות השונות של הגוף קשורות זו בזו כמקשה אחת שלמה והן משתקפות בכפות הרגליים והידיים, כאשר כל נקודה בכף הרגל מייצגת איבר אחר בגוף.
הרעיון הטמון בבסיס השיטה הוא שניתן לאבחן סיבות לבעיות גופניות או נפשיות בעזרת תשאול המטופל והתבוננות בכפות הרגליים שלו. הטיפול מתבצע בעזרת מגע או הפעלת לחץ באזורים מסוימים בכפות הרגליים. בעקבות הטיפול משתחררות חסימות אנרגטיות והדבר משפיע לטובה על מערכות הגוף.

דיקור סיני - הדיקור (אקופונקטורה) הוא חלק מהרפואה הסינית, ונעשה בו שימוש בסין, כבר לפני 2,500 שנה. על פי הרפואה הסינית, אנרגיית החיים (הצ'י) זורמת בערוצים קבועים לאורך הגוף ולרוחבו. לערוצים אלו קוראים מרידיאנים. מצב של בריאות מאופיין בזרימה חופשית ומשוחררת של האנרגיה בגוף,
לדיקור במרידיאנים יכולת להשפיע על החסימות בזרימת הצ'י – ולפתוח אותן. דיקור לאורך ערוצי האנרגיה בגוף שלנו משפיע על הצ'י, אנרגיית החיים, ומפעיל את הגוף כך שירפא את עצמו. הטיפול אינו כרוך בתחושת כאב, בזכות המחטים העדינות, הדקירה כמעט שאיננה מורגשת.

דיקור קרקפת YNSA - אחת משיטות הדיקור היעילות ביותר וייחודה באפקט המיידי על כאבים שונים, הפרעות תנועה ובעיות נוירולוגיות. השיטה פותחה לפני כארבעים שנה על ידי רופא יפני, אשר עסק בחקר המוח והיא כוללת אבחנת מגע בצוואר ובגוף, ושימוש בנקודות דיקור באזור הראש.
הדיקור, המתבצע באמצעות מחטים עדינות מביא במקרים רבים לתגובה מידית, בעיקר אם מדובר בכאב או במגבלת תנועה.
למטופל אין מגבלת תנועה בזמן הדיקור. הוא יכול לשבת בחדר הטיפול עם המחטים. לחילופין ניתן לשלב את הדיקור בקרקפת עם טיפול מגע בו זמנית, על מנת להגביר את יעילות הטיפול.
לפי שיטת ה- YNSA, הקרקפת היא נקודת מוצא שיכולה להשפיע על כל איברי הגוף, כך שדיקור של נקודות שונות יכול להשפיע על איברי הגוף. הדיקור בשיטה זו יכול לשפר את התנועתיות באיברי גוף שונים ולהקל על כאבים מסוגים רבים, דבר שמתאים למטופלים שסובלים ממגבלות בתנועה וכאבים.
השיטה נקראת גם נוירו-אקופנטורה, בגלל היעילות שלה בטיפול בבעיות נוירולוגיות.
דיקור קרקפת מסייע לסובלים מכאבים אקוטיים וכרוניים, בעיות גב, כאבי צוואר, כאבי ראש, בעיות עיניים, סחרחורות, מיגרנות, אסטמה, כאבי מפרקים, כתפיים, ברכיים, ובשיקום לאחר אירוע מוחי.

שיתוף פרופיל מטפל/ת

אהבתם את הטיפול? חושבים שהמטפל/ת יכול/ה לעזור לעוד משהו? שתפו