אני מטפל מוסמך ברפואה סינית עם התמחות נוספת בטיפול בתזונה. מניסיוני, תזונה היא הבסיס לכל סוג של טיפול, התמודדות מוצלחת עם מצבים רפואיים שונים, כמו גם מניעת מחלות.
סטטוס חשבון משתמש הוא אושר

משתמש זה לא הוסיף כל מידע עדיין לפרופיל

הגעה עד הבית מפגשי אונליין
  פרופיל מאומת
כל המטפלים אשר מסומנים בוי כחול אומתו על ידי צוות האתר בריאות בקליק כדי להבטיח לכם שיש להם את ההכשרה והכישורים המתאימים לטפל.
תל אביב -יפו
בוגרשוב 4 תל אביב
תל אביב יפו בית שמש והסביבה
כן, בתשלום
כן
כן
דיקור סיני כוסות רוח צמחי מרפא רפואת צמחי מרפא סינית

סיימתי בהצטיינות את התכנית הארבע שנתית לרפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית ברחובות. החוכמה והפילוסופיה העתיקה הובילו אותי לתובנות עמוקות לגבי עצמי ולגבי החוויה האנושית, כמו גם חיזקה את התפיסה שלי כי רווחתנו קשורה באופן אינטגרלי לעולם הטבע.

אני מתמחה בטיפול בתזונה מותאמת אישית המושרשת ברפואה סינית, רפואת איורוודה והמקרוביוטיקה בשילוב עם גישת רפואה פונקציונלית.

בנוסף, אני גם מתמחה בדיקור לטיפול באורתופדיה וכאב המבוסס על שיטת האיזון הידועה בהשפעותיה המיידיות והעוצמתיות, במיוחד לשיכוך כאבים.

אני מתמלא בסיפוק ומתרגש ללוות אותך לקראת חיים בריאים, מאושרים ומהנים יותר.

לצאת למסע לבריאות וחיוניות טובים יותר היא החלטה אמיצה.

החיים בעולם המודרני דורשים מאתנו להרחיב את עצמנו אל מעבר לגבולותינו, ולאתגר את הקיום הטבעי שלנו בהרמוניה עם היקום והטבע. לחוסר שינה, שעות עבודה ארוכות והרגלי אכילה לא בריאים יש השפעה עצומה על מצב הסטרס בגוף שלנ.

לכל אדם ישנה חוויה שונה במצבו הגופני. הדרך להחלמה מושפעת בין היתר גם מגיל, מגדר, תרבות, מורשת, שפה, אמונה וזהות מינית, מערכות יחסים וניסיון חיים.

גישת הטיפול האישית שלי היא קודם כל לראות את האדם מנקודת מבט הוליסטית, המספקת את צרכיו הפיזיים, הנפשיים, הרוחניים והחברתיים. זה מושרש בהבנה שכל ההיבטים הללו קשורים זה בזה ומשפיעים על הבריאות הכללית שלך.

הבסיס לכל טיפול מוצלח הוא תזונה. ניתן ליישם טיפול תזונתי באופן עצמאי כדי לחולל שינוי מועיל, או בשילוב עם דיקור וטכניקות אחרות של רפואה סינית לשינוי יעיל ומטיב.

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

שיתוף פרופיל מטפל/ת

אהבתם את הטיפול? חושבים שהמטפל/ת יכול/ה לעזור לעוד משהו? שתפו