שי גלבוע דיקור סיני יפני
מומחה לכאבים אורתופדים כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי ראש, כאבים נוירולוגיים, כאבי שרירים ו…
דיקור | שיאצו | טווינא | מודעות
סטטוס חשבון משתמש הוא אושר

משתמש זה לא הוסיף כל מידע עדיין לפרופיל

הסדרים עם חברות ביטוח קליניקה פרטית
  פרופיל מאומת
כל המטפלים אשר מסומנים בוי כחול אומתו על ידי צוות האתר בריאות בקליק כדי להבטיח לכם שיש להם את ההכשרה והכישורים המתאימים לטפל.
הרצליה
רנ"ק 3
-אזור השרון רמת השרון והרצליה הוד השרון והסביבה דרום השרון -אזור המרכז תל אביב יפו רמת גן גבעתיים
כן, בחינם
כן
דיקור סיני טווינא עיסוי לימפטי רייקי רפואת צמחי מרפא סינית שיאצו

מורה פרטית לשיאצו בכפר - 2004
את תחילת דרכי המקצועית התחלתי בגואטמלה בכפר מרוחק מכל בית חולים בשם "סאן מרכוס" ליד אגם אטיטלן . בוא נחשפתי לראשונה לשיאצו כאשר ידידה שלי חלתה עם חום גבוהה והזיות למשך יומיים, והרגשתי חוסר אונים רב כי לא היה לי איך לעזור לה מעבר לאקמול. אז ביקשתי מחברה קנדית בכפר שמטפלת במגע (לא ידעתי בזמנו מה זה שיאצו) לעזור לה , אחרי שעזרה לה בטיפול במגע של 20 דקות והידידה נרדמה (אחרי יומיים ללא שינה ) וקמה כמו חדשה. ביקשתי מהמורה שתלמד אותי והיא העבירה לי קורס מקצועי של מבוא וטיפול בשיאצו במשך חודשיים יום יום וכך התאהבתי במקצוע והתחלתי את דרכי המקצועית.

מכללת ברושים - רפואה סינית - דיקור ,שיאצו ,טווינה
2006-2010
בוגר מסלול 4 שנתי בלימודי רפואה סינית מטפל מומחה בדיקור ,שיאצו , טווינא וצמחים סינים

האוניברסיטה לרפואה סינית בצ'נגדו - סצ'ואן - סין
רפואה סינית - דיקור טווינה וצמחים
2012-2013
במשך שנה וחצי חייתי בסין בעיקר בעיר צ'נגדו בירת סצ'ואן ועשיתי התמחות בטיפול בדיקור טווינה וצמחים במחלקות שונות ובעיקר באורתופדיה נוירולוגיה ואורולוגיה בהיקף של 2 שנות לימוד. כמו כן גם למדתי מרופאים פרטיים בבתי חולים פרטיים לרפואה סינית בעיר צנגד'ו

נקודת מגע - לימודי רפואה יפנית (המורה - בועז קולודנר)
רפואה יפנית - קורס התמחות באורופדיה
2020-2021
לימודי רפואה יפנית מהמורה בועז קולודנר - לימודים משמעותים ומקצועיים מאין כמוהם בעזרת שיעורים מקוונים ומפגשי תרגול פיזיים והמשך בצפיות והדרכות של בועז אצלו בקליניקה בירושלים. התמחות ברפואת כאב בדגש על כאבים אורתופדים - כאבי גב עליון , כאבי גב אמצעי , כאבי גב תחתון , כאבי צוואר , כאבי כתפיים , כאבי בירכיים , כאבי שרירים , כאבי מפרקים , כאבי מרפק , כאבי קרסול ,כאבי אגן , כאבים נוירולוגיים מגוונים - הקרנות , נימולים וכאבים חדים ושורפים וכאבי ראש.

מאמין בלמצוא את הדרך להגיע ולהתאים לאדם שמולי את הטיפול הייחודי שמתאים לו בהתאם לאופי הכאב , אופי האדם ולמה הוא פתוח יותר או פחות - בין אם זה טיפול יותר בדיקור או יותר במגע, עם יותר או פחות המלצות לשינוי הרגלי חיים בתזונה או בתנועה או עם יותר או פחות שיח - מאמין שחלק לא קטן מהריפוי קורה בעזרת הקשבה והבנה איפה ואיך חוסר האיזון בתודעה מתבטאת בגוף והפוך.
כל מטופל יוצר כבר מהטיפול הראשון עם כלי אחד או שניים לתרגול עצמי שיצור הקלה בהתאם לתלונה העיקרית בין אם זה לחיצה עצמית או עיסוי של איזור או נקודוה בגוף או תרגילי נשימה וכו'...
ובסופו של דבר מאמין שאפשר ביחד בטיפול לחקור ולגלות דרכים לחיות חיים יותר מאוזנים, עם פחות כאב, ויותר היכרות והבנה שלנו את עצמינו ואת גופינו.
חניה חינם בשפע מוזמננת להתקשר :)

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

שיתוף פרופיל מטפל/ת

אהבתם את הטיפול? חושבים שהמטפל/ת יכול/ה לעזור לעוד משהו? שתפו